Pamje të rënda/ Aksidenti në Astir, i riu po kalonte rrugën kur makina e “fluturoi” në ajër

Një aksident i rëndë u regjistruar mesditën e kësaj të diele në Tiranë në zonën e Astirit ku një automjet, përplasi për vdekje një qytetar.

Së fundmi, janë siguruar edhe pamjet filmike të cilat tregojnë qartë momentin se si ndodhi aksidenti.

Nga pamjet shihet se i riu ka kaluar rrugën në një zonë e cila nuk është përcaktuar për këmbësorët, ku pasi kapërceu trafikndarset makina e ka marrë para duke e “fluturuar” në ajër dhe duke e lënë të vdekur në vend.

Rreth thealbaniantimes

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *