Parakalim i gabuar, përplasen dy makina në Maliq

Dy makina të tipit Benz dhe Volkswagen janë përplasur në afërsi të fshatit Vlocisht në Maliq.

Sipas informacioneve paraprake bëhet me dije se dëmet janë vëtëm materiale. Shkak i aksidentit është bërë parakalimi i gabuar i njërit automjet.

Policia ka shkuar nē vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të saj.

Rreth thealbaniantimes

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *