Pas ndarjes nga Ledri, Sara Hoxha në një lidhje të re? Influencerja shfaqet në krah të reperit gjerman në ditëlindjen e tij

Raporti i Sara Hoxhës dhe reperit të njohur italian, Luciano ka qenë në qendër të vëmendjes për mediat rozë që prej ndarjes së saj me Ledrin. Luciano shfaqet herë pas here me komplimenta në komentet e fotove të Sarës. Së fundmi, ai ka festuar ditëlindjen dhe Sara Hoxha duket se ka qenë e ftuar “speciale”.

Ajo shfaqet në tavolinë e ulur në krahun e djathë të reperit, ku përball tyre shihet edhe këngëtarja Dhurata Dora.

Ndërkohë, Ledri dhe Luciano ndjekin njëri-tjetrin në Instagram, duke e bërë kështu edhe më të komplikuar raportin e tij me Sarën dhe pjesmarrjen e kësaj të fundit në krye të tavolinës në ditlëindjen e reperit.

Rreth thealbaniantimes

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *