Pashkë të bardha, bora zbardh qafën e Llogorasë

Reshje bore ka rënë ditën e sotme në Llogara. Mësohet se reshjet kanë nisur mbi 800 metra lartë nivelit të detit, ndërkohë që në qytetin e Vlorës po bie shi.

Në vendngjarje kanë shkuar borëpastrueset, të cilat po kriposin akset ku janë zbardhur dhe po punojnë për pastrimin e tyre.

Rreth thealbaniantimes

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *