Përfundoi me motor poshtë kamionit, humb jetën 17 vjeçari nga Pogradeci

Ky është 17-vjeçar shqiptar nga Pogradeci që ka humbur jetën në një aksident tragjik në Kavalla, Greqi.

Mediat vendase raportojnë se viktima është 17-vjeçari Enea Topi, i cili humbi jetën teksa ishte duke lëvizur me motor me një person tjetër.

Ai ka humbur kontrollin dhe motori është futur në rrotat e një kamioni të madh, që merrej me pastrimin e plehrave në Kavallë.

Rreth thealbaniantimes

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *