Po shijon famën pas BB, ja sa paguhet Luiz Ejlli për një koncert

Fituesi i Big Brother Vip, Luiz Ejlli duket se po e shijon shumë famën dhe pëlqimin që ka publiku për të.

Luizi menjëherë pas daljes nga BBV i është kthyer muzikës, ku edhe ka marrë pjesë në koncere si i ftuar special. Këtë fundjavë ai pritet që për dy netë të jetë në Kosovë, ku do të performojë në një prej clubeve të Prishtinës, në një prej netëve në shoqërinë e Noizyt.

Por sa është shumë që merr Luizi për një dalje në koncert. “N’ZOOM” ka mësuar se fituesi i BBV paguhet me shifrën 10 mijë euro për një performancë.

Rreth thealbaniantimes

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *