Po shkonin në Kishën e Laçit, makina me dy vajza përmbyset pranë një ure

Dy vajza i kanë shpëtuar mrekullisht një aksidenti të ndodhur paraditen e sotme, teksa po shkonin për në Kishën e Laçit. Kjo pasi mjeti i tyre është përmbysur duke përfunduar në një përrua.

Ngjarja ka ndodhur pranë një ure autovetura ka rrëshqitur duke u përmbysur, ndërsa fatmirësisht dy vajzat kanë marrë lëndime të lehta, ndërsa janë dërguar për mjekim në spitalin e Laçit. Aktualisht në vendngjarje ndodhen Policia dhe grupi hetimor.

Rreth thealbaniantimes

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *