Pogradec, 35 vjeçari pëson infarkt dhe vdes ndërsa priste në bankë

Një ngjarje e rëndë është shënuar ditën e sotme në Pogradec, ku ka ndërruar jetën një 35-vjeçar.

Bëhe me dije se ka humbur jetën Jonel Dushku 35-vjeç në ambientet e një banke. Mësohet se riu nga Korça ishte në ambinetet e bankës, kur ka pësuar infarct në bankë dhe ka ndërruar jetë.

Edhe pse ambulanca ka mbërritur menjëherë për të ofruar ndihëmn e parë, i iru ishte pa shenja jete. Policia ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të vdekjes së 35-vjeçarit.

Rreth thealbaniantimes

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *