Pogradec, 63 vjeçarja merr thikën dhe kërcënon adoleshenten

Një grua 63-vjeçare u procedua penalisht nga policia në Pogradec.Bëhet me dije nga burimet për media se e ka kërcënuar me thikë një vajzë 14-vjeçare.

Mësohet se ngjarja ka ndodhur në shkallët e pallatit dhe ka ndodhur për motive të dobëta.

“U referuan materialet për V. M., 63 vjeçe, banuese në Pogradec, pasi dyshohet se për motive të dobëta, ka kanosur me fjalë dhe me një mjet prerës, një 14-vjeçare”, njofton policia.

Rreth thealbaniantimes

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *