Pogradec, shkoi të marrë pensionin, 72 vjeçari ndërron jetë papritur në zyrën postare

Një 72-vjeçar nga fshati Vërdovë, ka ndërruar jetë në ambientet e një zyre postare në Pogradec, ku kishte shkuar për të marrë pensionin.

Nga informacionet paraprake bëhet me dije se i moshuari dyshohet se ndërroi jetë si pasojë e një sulmi në zemër.

Trupi i tij u ransportua në morgun e qytetit ndërkohë që policia dhe grupi hetimor po vijoj në punën për zbardhjen e plotë të rrethanave të vdekjes së 72-vjeçarit.

Informacion paraprak Pogradec

Shkon të marrë pensionin dhe pëson atak kardiak pensionisti, për pasojë humbi jetën. Ngjarja ndodhi pak minuta më parë në zyrën postare pranë stadiumit të Pogradecit. I moshuari me inc. I. F u transportua në morgun e spitalit.

Rreth thealbaniantimes

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *