Pogradec, njerku ngacmon seksualisht 15 vjeçarin

Bledi Sinanllari është personi, i cili dyshohet se ka kryer veprime të turpshme me një 15-vjeçar në Pogradec.

Mësohet se i mituri rezulton të jetë djali i bashkëjetueses se tij, ndërsa ngacmimi ka ndodhur ne gusht të vitit të kaluar por denoncimi ne polici është bërë disa ditë me parë. Pas denoncimit të të miturit, policia e Pogradecit e ka shpallur në kërkim autorin, i cili u arrestua dje.

I mituri dhe autori i përkasin komunitetit egjiptian. Mësohet se Sinanllari është dënuar më herët për dhunë në familje.

Rreth thealbaniantimes

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *