Prej vitesh është shkëputur nga muzika, Çiljeta po studion Kriminologji në Univrsitetin e Tiranës

Çiljeta Xhilaga së fundi ka ndarë me fansat profesioni e saj të ri. Xhilaga prej disa vitesh është shkëputur nga karriera e saj si këngëtare dhe me postimin e saj të fundit duket se nuk do i rikthehet më muzikës.

Në postim në Instagram, artistja shqiptare ka zbuluar se është rikthyer sërish në bankat e universitetit, ku po studion për “Kriminologji” në Universiten e Drejtësisë. Çiljeta ka ndarë me fansat foto nga bankat e universitet teksa ndjek leksionet.

”Kriminologji”, -shkruan ajo, duke treguar profesionin e ri ku po fokusohet.

Rreth thealbaniantimes

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *