Produksioni sfidë Luizit? Këta janë 6 banorët e rinj që u futën sonte në “Big Brother”

Shtëpisë së “Big Brother VIP” iu bashkuan jo një, as dy, as tre…por 6 banorë të rinj.Ndërkohë që në hyrje Qetësori u duk se ka ardhur për të sfiduar Luizin, pasi në momentin që këtij të fundit ju bë surprizë, ai nuk pushonte së foluri dhe u shpreh se nuk i intereson ç’bëhet me të tjerët.

Por ja kush ishin 5 banorët e tjerë përveç Qetësorit, fituesit të Big Brother 2.

Antoneta Koçi, ish-konkurrente e “Për’Puthen”

Sabiani, i cili duket se erdhi për të ndarë nga Kristi të bijën.

Jori, blogere

Fotini, fituese e “Big Brother Albania 9”

Aktori Elvis Pupa

Mesa duket, “Big Brother” filloi nga fillimi.

Rreth thealbaniantimes

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *