“RIP Dritëro Agolli”, Gafa e modeles shqiptare për humbjen e Ismail Kadaresë bën xhiron e rrjetit!

Modelja shqiptare dhe Miss Universe 2015 Albania Megi Luka është përpjekur të bashkohet me personazhet VIP në nderim të shkrimtarit Ismail Kadare.

Por gafa e Megit nuk mund të lihej pa u vënë re. Ajo ka publikuar poezinë e Dritëro Agollit e shkruan; RIP Dritëro Agolli. Ndonse një gafë kjo ngatërresë e dy shkrimtarëve, postim të cilin e ka fshirë sërish.

DB7444AE 47A3 44B3 85F9 4281821D2FF6

Rreth thealbaniantimes

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *