Rrahu vjehrrën, arrestohet dhëndri në Pogradec

Logo

AKTUALITET
Dhunoi vjehrrën, arrestohet dhëndri në Pogradec
18/02/2023, 17:25

0
Foto ilustruese
Foto ilustruese
Një persona ka rënë në prangat e policisë në Pogradec, pasi akuzohet se ka dhunuar vjehrrën e tij.

Bëhet me dije se në pranga ka rënë shtetasi shtetasin G. L., banues në fshatin Proptisht, Pogradec, për veprën penale “Dhuna në familje”, pasi dyshohet se ka ushtruar dhunë fizike e psikologjike ndaj vjehrrës së tij.

“Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Pogradec referuan materialet në Prokurori dhe filloi procedimi penal në gjendje të lirë për shtetasin G. L., banues në fshatin Proptisht, Pogradec, për veprën penale “Dhuna në familje”, pasi dyshohet se ka ushtruar dhunë fizike e psikologjike ndaj vjehrrës së tij” njofton policia.

Rreth thealbaniantimes

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *