Sërish baba në moshën 83-vjeçare? Al Pacino dyshon tek e dashura e tij, i kërkon testin e ADN-së

Disa ditë më parë u bë me dije se aktori i mirënjohur Al Pacino është në pritje të fëmijës së tij të 4, me të dashurën 29-vjeçare, Noor Alfallah. Por, sipas mediave të huaja thuhet se 83-vjeçari pasi mori vesh lajmin partnerja e tij është shtatzënë, fillimisht dyshoi për atësinë.

Ai thuhet se i ka kërkuar asaj një test AND për të konfirmuar se fëmija është i tij. Kjo kërkesë e aktorit legjendar, është plotësuar menjëherë nga 29-vjeçarja dhe ka rezultuar se është vërtet fëmija i Al Pacinos.

Rreth thealbaniantimes

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *