Shqiptarët vazhdojnë të çudisin, i bien klarinetës dhe kërcejnë në avion (Video)

Udhëtimet me avion janë zakonisht të frikshme për shumicën e njerëzve, por shqiptarët nuk duan t’ia dinë.
Në tik Tok po qarkullon një video ku shihen udhëtarët shqiptarë që kërcejnë e këndojnë në avion, ndërsa njëri prej tyre i bie klarinetës.

Për më tepër shikoni videon:

Rreth thealbaniantimes

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *