“S’të vjen turp që s’flet me motrën tënde”, Ronaldo Sharka përplaset me motrën e Gerta Gixharin

Moderatorja Gerta Gixhari dhe Ronaldo Sharka kanë debatuar gjatë një emisioni televiziv, teksa po diskutonin për spektaklin e “Big Brother Vip”.

Gjatë debatit moderatori i revoltuar iu drejtua Gixharit duke i thënë se ajo njihet vetëm nga motra e saj, aktorja Olta Gixhari.

Ajo iu kundërpërgjigj duke u shprehur se në fakt është Ronaldo ai që u bë i njohur nga “BBV”, pasi ajo ishte prej kohësh një gazetare e njohur.

Pjesë nga debati:

Ronaldo:Ti je njohur si motra e Oltës dhe nuk ka ndonjë gjë të keqe. Ti po njihesh nga motra me të cilën nuk flet. Është turp mos ta kesh motrën as në Instagram.

Greta: Unë më e njohur se ti jam dhe kjo nuk ka diskutim. Ti je njohur nga Big Brother. Unë jam njohur si gazetare dhe profesioniste gjithë kohën.

Rreth thealbaniantimes

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *