Të “çmendur” pas spektaklit, çifti martohet, dasmorët shohin “Big Brother VIP”

Duket se spektakli BigBrother ka mbërthyer para ekranit me orë publikun edhe në ditë shumë të rëndësishme për ta.

Kështu ka ndodhur edhe me një dasëm në vendin tonë kur dasmorët në vend që të shijonin vallet dhe ushqimin, kanë vendosur që të shohin në dasëm Big Brother Vip.

Pa kaluar 24 orë “godet” Qetsori, lahet nudo në dushin e shtëpisë së BBV2 (FOTO)
Çudira shqiptare! Të “çmendur” pas spektaklit,

Kujtojmë që mbrëmjen e djeshme brenda shtëpisë së Big Brother Vip 2 u bënë pjesë 6 banorë të rinj, mes tyre ish-fituesja e Big Brother Fotini, këngëtari Sabiani, ish-konkurentja e Për’Puthen Antoneta dhe Jori Dellja.

Rreth thealbaniantimes

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *