“T’hift vetja n’qef”, Arbër Hajdari thumbon Efin dhe Kiarën

Rikthimi i 4 ish-banorëve në Big Brother VIP u prit me mjaft bujë, teksa opinionisti Arbër Hajdari ishte i pari që ironizoi këtë rikthim dhe ia tha ballë për ballë Efit, Kiarës, Ronaldos e Bledit.

Teksa u pyet për dinamikën që mund të sjellin banorët e rikthyer në BBV, Arbëri tha me ironi që mos të harrojnë freskuesen me vete, t’i bëjnë fresk Luizit pasi s’ka asgjë ndryshe që mund të sjellin.

“Shkodranët e kanë një shprehje të bukur: Të hift vedja n’qef”, shkruan Arbër Hajdari.

Ka shkruar në storyn e tij Arbër Hajdari, teksa nuk dihet saktësisht nëse ky është një mesazh për Kiarën dhe Efin.

Kujtojmë se Kiara dhe Efi po komentohen në masë nga ndjekësit dhe personazhet publikë për arrogancën që po përcjellin pas rikthimit në shtëpi.

Rreth thealbaniantimes

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *