“Vetëm zorraxhinj nuk dua në shtëpi”, Sabiani jep reagimin e tij për lidhjen e Keisit

Kejsi Medini, vajza e këngëtarit Sabiani dhe Kristi duket se kanë filluar të kenë një marrëdhënie shumë të afërt me njëri-tjetrin në shtëpinë e “Big Brother Vip”.

Së fundmi dy banorët kanë filluar dhe “flirtet” e ngacmimet mes tyre. Ndërkohë publikut i i ka interesuar të dijë mendimin e Sabianit në lidhje me raportin e Kejsit me Kristin.

Sabiani sërish riktheu videon virale ku Ermal Mamaqi e pyeste “Se mos e lë çupën beqare”.

“E ka vëtë në dorë. Babi nuk e kushtëzon për asgjë. Vetëm zorraxhinjë s’dua në shtëpi”, kishte thënë Sabiani.

Nuk dihet nesë këngëtari ka dashur “të shigjetojë” banorin e BBV, por nga publiku, kjo është marrë si përgjigje e Sabianit ndaj “lidhjes” së tyre.

@luiz_kiara7 #viral #tiktok #funny #viralgouuuuu #fy ♬ Originalton – Big-brother 2

Rreth thealbaniantimes

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *