Video e rëndë/ “Të q*va robt”, vajzat e 9 vjeçares në Tiranë rrahin bashkëmoshataren

Pamjet e rënda të një konflikti mes disa nxënëseve të shkollës 9 vjeçare “Kongresi i Manastirit” në Tiranë janë shpërndarë në rrjetet sociale dhe tregojnë një situatë skandaloze në këtë institucion arsimor.

Vajzat, të cilat janë të shumta në numër, dhunojnë një shoqen e tyre dhe e shajnë me fjalët më banale. Ndërkohë, vajzat e tjera filmojnë gjithë skenën me celular dhe nuk përfshihen për t’i ndarë.

“Të q*va robt, b*thëq*re, k*re”, janë disa prej fjalëve që dëgjohen gjatë konfliktit të ndodhur në oborrin e shkollës “Kongresi i Manastirit” në Tiranë.

Rreth thealbaniantimes

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *