VIDEO/ Grida Duma dhe Ervin Salianji “kapen mat” së bashku në Sarandë, shijojnë pushimet në një jaht luksoz

Teksa temperturat e larta kanë pushtuar Shqipërinë,  Grida Duma dhe Ervin Salianji kanë nisur pushimet. Hashtag.al ka publikuar një video ku dyshja duket se po shijojnë një drekë në  në një jaht të ankoruar në Sarandë.

Në video vihet re teksa Salianji shërbehet nga një punonjëse dhe më pas drejt tij shkon Grida.

Ish-deputetja dhe deputeti i PD  janë pëfolur prej kohësh për një romancë të mundshme, mirëpo asnjëherë nuk është pranuar nga asnjëri prej tyre.

Rreth thealbaniantimes

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *