Video/ Momenti kur grabitet posta në Tiranë, autori me thikë kërcënon punonjësin

Ky është momenti kur Ordis Molla, nën kërcënimin e thikës grabiti një ditë më parë një postë private në zonën e ‘5 Majit’. Nën kërcënimin e thikës arriti të merrte një shumë parash.

Në pamjet e siguruara nga SYRI TV shihet grabitësi që kur ka hyrë brenda, ka marrë një person që gjendej aty dhe nën kërcënimin e thikës e ka çuar deri tek arka ku gjendeshin paratë.

Rreth thealbaniantimes

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *