Video/ Monika Kryemadhi siç nuk e keni parë asnjëherë, bën ushtrime për muskuj barku

Deputetja e Partisë së Lirisë Monika Kryemadhi ka publikuar një video jo fort të zakonshme në Instagram.

Kryemadhi shihet e veshur me kanatjere, pantallona të shkurtra teksa bën ushtrime fizike. Nga video duket se Kryemadhi bën ushtrime për muskuj barku. 

Ne paralele të improvizuara në kushte shtëpie, Kryemadhi me kokën poshtë dhe këmbëzbathur, shihet teksa ushtrohet.

Rreth thealbaniantimes

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *