Video/ Olta Gixhari nuk e “fsheh” më partnerin, del me të në festën pas Big Brother

Aktorja Olta Gixhari ka vendosur që të mos “e fshehë” më bashkëshortin e saj.

Më në fund aktorja i tregoi të gjithëve se kush është Dori i saj, personazhi i cili ndonëse nuk ka qenë pjesë e Big Brother Vip, është folur aq shumë për të njëjtë sa për banorët e shtëpisë.

Gjatë festës së organizuar mbrëmjen e djeshme në “Arka Rooftop”, aktorja u fotografua krah bashkëshortit të saj dhe këto pamje padyshim që bënë namin në rrjet.

E veshur me një fustan të kuq Olta tërhoqi vëmendjen e të gjithëve dhe s’kishte si të ndodhte ndryshe pasi në çdo dalje televizive ajo di si të godasë.

Rreth thealbaniantimes

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *