Vret veten me armën e shërbimit efektivja e komisariatit nr.5 në Tiranë

Detaje të reja kanë dalë nga ngjarja e rëndë që ndodhi sot në Tiranë, ku një efektive policie i ka dhënë fund jetës.

Efektivja Aldorjana Loshi dhe ishte vetëm 21 vjeç, teksa mësohet se në rrjetet sociale ajo shkruante se babai është dashuria e parë e një vajze dhe se do e gjej forcën në dhimbje.

“Babai është dashuria e parë e çdo vajze. Do e gjeje forcën në dhimbje“, shkruante efektivja.

Në momentin që kreu aktin, e reja ndodhej vetëm në banesë në zonën e Ali Demit, ndërkohë që detyrën e saj e ushtronte në komisariatin numër 5 në Kamëz. Bëhet me dije se pas të shtënave, kanë ndërhyrë zjarrfikësit, të cilët me forcë kanë hapur derën dhe kanë bërë të mundur të futën në skenën e krimit.

Rreth thealbaniantimes

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *