Zhaklin Lekatarit i dëmtojnë makinën, gjatë natës i thyejnë xhamat në parking

Një incident është regjistruar gjatë mbrëmjes në një nga parkingjet e Tiranës. Burime për mediat bëjnë me dije se automjeti i opinionistes së Big Brother Vip, Zhaklin Lekatari, është dëmtuar.

Mësohet se automjeti i opinionistet ka qenë i parkuar në një nga parkingjet në zonën e stadiumit Dinamo, ku disa persona kanë shkuar gjatë natës dhe i kanë thyer xhamat.

Siç shihet dhe nga fotot, Lekatari është e prekur nga ajo që i ka ndodhur, teksa pranë saj qëndron një mikeshë që e ngushëllon.

Në vendin e ngjarjes kanë shkuar forcat e Policisë, ndërkohë deri më tani nuk ka asnjë njoftim zyrtar lidhur me këtë ngjarje dhe nuk dihen shkaqet të cilat kanë shtyrë këta shtetas të dëmtojnë mjetin e Lekatarit.

 

Rreth thealbaniantimes

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *