Zhduket 49-vjeçarja nga Erseka, familja kërkon ndihmën e Policisë

Një 49 vjeçare nga Erseka rezulton e zhdukur prej tre ditësh.

Bëhet fjalë për shtetasen Mimoza Kristo. Kanë qenë familjarët e saj të cilët kanë bërë denoncim në Polici, duke thënë se te dielën është larguar nga shtëpia dhe nuk është kthyer më.

Ata kërkojnë ndhihmën e qytetërëve, ndërsa kanë vënë në dispozicion dhe një telefoni: 0692470101.Ndërkohë Policia po punon për gjetjen e saj.

Rreth thealbaniantimes

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *