Zhduket 62-vjeçari nga Korça, familja ngre alarmin në Polici: Vuan nga zemra

Një 62-vjeçar nga Korça ka humbur kontaktet me famijen e tij. Bëhet fjalë për shtetasin Muharrem Aliçkolli, i cili nuk ka kontaktuar me famijarët që prej mëngjesit të djeshëm.

Kanë qenë ata që kanë bërë denoncim në polici, ndërsa kërkojnë ndihmën e medies dhe kujtdo tjetër që e sheh.

Sipas tyre 62 vjeçari vuan nga diabeti dhe ka probleme me zemrën. Ndërkohë Policia e Korçës po punoon për gjetjen e tij.

Rreth thealbaniantimes

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *