Aksident i rëndë mbrëmjen e sotme, makina bie nga lartësia, vdes një person, tre të plagosur

Një aksident i rendë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në hyrje të qytetit të Policanit.

Bëhet me dije nga burimet për mediat se një mjet ka dalë nga rruga dhe ka renë nga një lartësi e konsiderueshme.

Paraprakisht raportohet për 1 të vdekur dhe 3 të plagosur rëndë, mes te plagosurve edhe një vajzë rreth 14 vjeçe.

Policia dhe ambulanca janë në vendngjarje.

Rreth thealbaniantimes

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *