Arbana Osmani publikon fotot mahnitëse pas dasmës, vendi ku çifti po kalon muajin e mjaltit

Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj kanë kurorëzuar dashurinë e tyre në martesë, të shtunën në Toskana të Italisë.

Edhe pse dasma është përfolur prej muajsh në media, nga ceremonia kanë dalë pak detaje dhe foto. Pas dasmës çifti është duke pushuar sërish në Itali, duke udhëtuar në vende të ndryshme e duke shijuar bukuritë natyrore.

1 nga 5

Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj në Itali
foto nga Italia
Arbana Osmani
Arbana Osmani
Arbana Osmani

Moderatorja ka postuar disa foto nga Lago Montagnoli a Madonna di Campiglio. “E pabesueshme”, ka shkruar ajo në një nga fotot e publikuar në Instastory.

Rreth thealbaniantimes

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *