Arrestohet polici në Korçë, tentoi t’i fuste drogë të burgosurit

Një polic është arrestuar në Korçë pasi ka tentuar të fusë drogë në burgun e Drenovës. Panorama mëson se bëhet fjalë për efektivin Nevis Ibrahimi, të cilit iu gjet lënda narkotike.

Po ashtu mësohet se efektivi i policisë e kishte fshehur drogë në trup dhe iu gjet pas kontrollit nga kolegët e tij.

Rreth thealbaniantimes

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *