Babai i Kiarës takon Luizin, këngëtari i bën premtimin: “Do ta dua sa e do ti”

Kiara Tito mbrëmjen e sotme është surprizuar nga babai i saj, i cili kishte ardhur nga Italia.

Ata janë çmallur me njëri-tjetrin, ndërsa i ati i shprehu mbështetjen duke i thënë: “Na ke bërë krenar”.

Më pas babai i Kiarës ka takuar dhe dhëndrin, Luizin.

“E vetmja fjalë që të them është se të kërkoj falje sa herë që e kam mërzitur Kiarën. Do ta dua aq sa e do ti dhe do ta respektoj”, i tha Luizi.

Ndërsa i ati e falenderoi që i ka ndenjur pranë.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Top Channel (@topchannelalbania)

Rreth thealbaniantimes

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *