Çmenduri mes të rinjve shqiptarë, njëri prej tyre hipën sipër makinës në ecje dhe bën pompa (Video)

– Një i ri ka vendosur të sfidojë vdekjes përmes manovrave duke lënë makinën të udhëtojë në gjendje të lirë, ndërkohë që vetë ka nisur të bëjë pompa sipër saj. Në videon e publikuar nga JOQ, i riu shihet që del nga dritarja e mjetit dhe hipën mbi tavan. Ai nis të bëjë pompa, ndërkohë që makina ecën.

Më pas rikthehet sërish në vendin e shoferit. Miqtë që ka rreth, jo vetëm që nuk përpiqen ta ndalojnë, por e filmojnë atë, sigurisht për të bërë një tjetër trend në rrjetet sociale ose një numër më shumë mes jetëve të marra në aksidentet rrugore.

Rreth thealbaniantimes

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *