“Dhunë psikologjike dhe kontroll i frikshëm i fëmijës. Ky është shembulli më i keq që po i jepet shoqërisë”

Hyrja e Sabianit në “Big Brother VIP2” solli shumë reagime e diskutime, pasi këngëtari i njohur nuk u fut thjesht për të takuar vajzën e tij, Keisi Medini, por për të qëndruar si konkurrent në shtëpi.

Moderatorja e njohur e njëkohësisht ish-banore e edicionit të parë ku ishte edhe Sabiani, Einxhel Shkira, e ka cilësuar gjithë sitKy

Nga ana tjetër, Sabiani nuk ka ngurruar ta shprehë pakënaqësinë e tij për romancën mes Keisit dhe Kristit, gjatë bisedave me banorët e tjerë.

“Ne nuk mund të ndryshojmë ADN-në tonë. Dilema ime ma qenë që ajo është naive. Ajo është tunduar. Njerëzit janë gjej shesh, bëj përshesh. Unë jam më i rrahur me këto gjëra. Më ka rënë diçka që nuk e prisja, nuk prisja të më ndodhte kjo”-tha Sabiani.

Sa i përket Kristit dhe Keisit, ata janë parë pak më të distancuar gjatë darkës me të gjithë banorët, ndërsa kanë pasur edhe një takim “fshehurazi” Sabianit.

Rreth thealbaniantimes

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *