“E ka personale”, Arbër Hajdari zbulon se ç’ka ndodhur jashtë mes tij dhe Efit

Gjatë “Primes” së kaluar, banorja e Big Brother Vip, Efi, akuzoi opinionistët dhe e kanë personale me të.

Madje, madje, banorja tha se mes saj dhe opinionistëve mbrapa kamerave ka ndodhur diçka, prandaj dhe ata kanë komentet me tendencë për banoren.

Sot, pasi bashkë me Zhaklinën kritikuan Efin për sjelljen e saj kundrejt banores tjetër të shtëpisë, Deas, Arbri vendosi të tregojë se çfarë ka ndodhur jashtë mes tyre.

“Më ftoi në ditëlindje dhe nuk i shkova. Nuk shkoja dot se isha në emision”, tha Arbër Hajdari mbrëmjen e sotme gjatë spektaklit.

Kujtojmë se pak ditë para rikthimit në BBV, Efi festoi 27 vjetorin e lindjes në një festë gjigante me miq e personazhe publik.

Rreth thealbaniantimes

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *