E reja në Pogradec denoncon 47 vjeçarin: “Tentoi të më përdhunonte”

Një 47 vjeçar është arrestuar në flagrancë nga Policia e Pogradecit, pasi dyshohet se se ka tentuar të kryejë marrëdhënie seksuale me një 34-vjeçare. Ka qenë vetë e reja që ka denoncuar rastin dhe uniformat blu bënë të mundur arrestimin e shtetasit me iniciale N.,N.

“Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Pogradec bënë arrestimin në flagrancë të shtetasit N. N., 47 vjeç, pasi dyshohet se ka tentuar të kryejë marrëdhënie seksuale me një 34-vjeçare”, njofton Policia.

Rreth thealbaniantimes

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *