E turpshme, Megi Pojani dhe motrat e saj tallen mbi varrin e të afërmes

Një video e turpshme po qarkullon në rrjetet sociale, ku motrat Pojani shihen teksa tallen mbi varrin e familjares së saj.

Ka qenë Marsela Pojani që pak ditë më parë ka publikuar në rrjetet sociale, një video ku shihet e motra e saj, Megi duke u tallur mbi varrezën e familjares së saj, ku shfaqet duke qeshur, dredhur të pamsmet dhe tallur.

“Ka vdekur në ’98. Nuk i them fal, ajo as nuk e di se çfarë po bëj. Ajo nuk e di as që Instagrami ekziston, as që këtë gjë do ta shohë e gjithë bota, sepse stërmbesa e saj është është e famshme. Po. Jam e famshme. Më shiko. Shiko këtë fytyrë, që vlen para”, thotë ajo teksa i drejtohet varrit.

Rreth thealbaniantimes

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *