Efi garon me Luizin në finale, Kiara dhe Bledi dalin nga shtëpia e BB

Në një televotim të hapur gjatë mbrëmjes së sotme, Efi është shpallur finalistja e dytë e Big Brother VIP Albania.

Në avantazhin që i’u dha si lider, Qetsori bëri një zgjedhje. Ai i’u bashkua televotimit së bashku me Kiarën, Efin dhe Bledin, por për të garuar bashkë me ta për finalistin e dytë.

Publiku ka vendosur që Efi të jetë finalistja e dytë e Big Brother VIP 2, e cila do të garojë për çmimin e madh. Nga ana tjetër, Bledi dhe Kiara u larguan nga shtëpia.

Rreth thealbaniantimes

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *