Efi tregon punën që i është dashur të bëjë kur ishte studente

Efi Dhedhes është njëra nga banoret e Big Brother VIP Albania që ka marrë vëmendje të madhe në edicionin e dytë.

Ish-konkurrentja e “Përputhen” u rifut sërish në shtëpi bashkë me tre banorë të tjerë si ndër më të votuarit nga publiku.

Si vajzë e çiltër, ajo nuk heziton të zbulojë gjëra nga vetja, e kaluara apo edhe të shpreh mendime për ndonjë gjë.

“Kam punuar në një klub nate, sepse të vazhdoja shkollën në Durrës por thash me veten time që e vetmja mundësi dhe të kem një lloj buxheti ishte jeta e natës, një herë në javë, hostess. Por ça hostess isha unë ishte mirmbrëma si je, dy orë në tualet. Nuk mundesha. Nuk e bëja dot, derisa pastaj ika”, u shpreh ajo.

Rreth thealbaniantimes

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *