Einxhel Shkira dhe Dj Dagz bëhen prindër për herë të parë

Moderatorja Einxhel Shkira dhe Dj Dagz janë bërë prindër për herë të parë.

“Iconstyle” bën me dije se moderatorja ka sjellë në jetë djalin e tyre dhe se po shijojnë momentin më të lumtur të jetës. Ajo është aktualisht në një prej materniteteve shtetërore në Tiranë.

Mami Einxhel është duke shijuar momentin dhe ende nuk e ka bërë me dije vetë lajmin e bukur për ndjekësit e saj në rrjetet sociale.

Kujtojmë se në fillim ish-banorja e BBV mohoi faktin se ishte në pritje të ëmbël deri në moemntin kur organizoi një festë për të zbuluar edhe gjininë e bebit. Më pas ajo ka ndarë momente dhe përjetime nga shtatzania si dhe planet për të ardhmen.

Rreth thealbaniantimes

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *