Emrat/ Përplasin me ‘Hummer’ të riun në aksin Korcë-Pogradec, dalin DETAJET e para

Dy persona kanë përplasur më automjetin e tyre një 39-vjeçar dhe më pas e kanë kanosur atë në aksin rrugor Korçë-Pogradec.

Shtetasit Mario Xhangolli dhe Sindi Syzo janë shpallur në kërkim nga policia, ndërsa personi që është kërcënuar është Eris Cekani.

Njoftimi i policisë:

Përplasën qëllimisht me automjet, automjetin e një 39-vjeçari, më pas e kanosën 39-vjeçarin dhe i dëmtuan me sende të forta, automjetin, identifikohen dhe shpallen në kërkim 2 autorët e dyshuar.

Rreth thealbaniantimes

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *