Fansat i përmendin Bes Kallakun, video e reagimit të Xhensilës bëhet virale

Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku kanë qenë në qendër të vëmendjes së lajmeve rozë, për shkak të historisë së tyre të divorcit, pas lindjes së fëmijës së dytë.

E ndërsa kanë zgjedhur që të mos bëjë një deklaratë publike ku të sqarojnë nëse janë ndarë ose jo, të dy ata kanë vijuar aktivitetet profesionale.

Xhensila është parë tejet aktive në koncerte ku herë pas here video nga skena të ndryshme bëhen virale. Sikurse dhe kjo e fundit, ku shihet këngëtarja duke perfomuar në një club.

Ndërsa këndonte këngën “Mashtruese”, një nga fansat e saj ka bërtitur emrin e Bes Kallakut.

Xhensila është kthyer dhe duke qeshur i ka thënë: Xhelozon ë?!

Rreth thealbaniantimes

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *