Fansat “të çmendur” pas Luizit. i dërgojnë helikopter në shtëpi, por produksioni se lejon të…

Luiz Ejlli padiskutim që është “fenomeni” i këtij Big Brother Vip. Shqiptarët “të marrosur” pas këngëtarit i kanë nisur atij dronë për ti treguar mbështetjen e tyre.

Gjithashtu ata bënë dhe një protestë pranë ambienteve të shtëpisë, ndërkohë së fundmi në shtëpinë e “Vëllait të Madh” i kanë nisur një helikopter me një mesazh.

Menjëherë ka ndërhyrë produksioni i cili ju ka kërkuar banorëve që të futen menjëherë në shtëpi, por banorët arritën të shikojnë helikopterin ku në pamjet e publikuara dëgjohet të thonë që ishte “një helikopter shumë i bukur”.

Rreth thealbaniantimes

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *