Historia e dhimbshme e Tanit: Si e largoi nga puna Agron Llakaj diten qe djali iu operua

Tan Brahimi është një nga banorët e rinj të BBV që hryi të martën e kaluar dhe direkt me batutat e tij fitoi vëmendjen e publikut dhe të banorëve brenda në shtëpi.

Shumë vetë nuk e dinë por Tani ka një histori shumë të trishtë dhe të dhimbshme. Në 2013 ai bëri aksident dhe ishte në makine me të dy prindërit.

Për fat të keq ata ndërruan jetë, ndërsa Tani vetë shpëtoi por iu desh shumë kohë të merrte veten dhe të afërmit e ruanin se mos bënte ndonjë akt ekstrem pas tragjedisë që i ndodhi.

Tani provoi audicionet e Portokallisë dhe fitoi, por kjo i qëlloi në momentin më të keq, pikërisht kur humbi të dy prindërit.

Megjithatë ai vendosi të shkojë te Portokallia dhe qëndroi aty vetëm një sezon, pasi sipas drejtuesve të spektaklit nuk ishte në nivelin e aktorëve të tjerë.

Më pas ai shkoi te AlPazar ku qëndroi për 4 vite dhe u largua aty pas një shrri me Agron Llakaj. Në videon mëposhtë keni historinë e tij të plotë.SHIH VIDEON

Rreth thealbaniantimes

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *