Ishte nisur me të atin drejt Athinës, 17 vjeçarja shqiptare vdes në mënyrë misterioze

Një ngjajre e rëndë ka ndodhur në Greqi, ku ka humbur jetën një 17-vjeçare shqiptare.

Mediat greke bëjnë me dije se vajza së bashku me babin ishin nisur nga Shqipëria me destinacion Athinën, por rrugës vajza nuk është ndjerë mirë.

Gjendja e saj shëndetësore është përkeqëuar jashtë Amfilokisë, babai i saj është futur në qytet dhe ka dërguar me urgjencë në spital vajzën. Edhe pse adoleshentes ju dha ndihma e parë, ajo nuk ia ka dalë të jetojë.

Pritet autopsia, e cila do të hedhë dritë mbi shkaqet e vdekjes së 17-vjeçares.

Rreth thealbaniantimes

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *