Jonida Vokshi, shtatzënë për herë të dytë!

Moderatorja dhe aktorja Jonida Vokshi ka dhënë një lajm të bukur në PRIME të emisionit “Big Brother VIP Kosova”. Në nisje të spektaklit Jonida tha se është sërish në një pritje të ëmbël, duke zbuluar se tani është 5 muajshe shtatëzën.

“Jam e lumtur që të ndaj këtë lajm me ju që këtë rrugëtim me kaq emocione,”-tha ajo.

Jonida është në një marrëdhënie me producentin dhe aktorin nga Kosova, Besnik Krapi, me të cilin ka një vajzë, të cilën e kanë pagëzuar me emrin Emi.

Rreth thealbaniantimes

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *