Luizi dhe Armaldo urinojnë për sfidën e BB, Kiara zemërohet: “Ti bën çdo gjë për lojë”

“Loja e Rezistencës”, banorëve do t’i duhet të rrinë të paktën 10 orë pa lëvzur duke mbajtur shtypur një buton gjatë gjithë kohës pêr të fituar 2500 euro.

Shumica e konkurentëve ndodhen ende në garë për fitimin e 2500 eurove, megjithatë disa prej tyre janë eleminuar, duke mos rezistuar sa të tjerët. Luizi është njëri prej të eliminuarve.

Pasi Luizi i ka kryer pa problem mes gjithë banorëve dhe telekamerave nevojat personale, tani është radha e tenorit që është akoma në gatë. Shiko videon më poshtë.

Luizi e ndihmon maestron duke kënduar me zë të lartë që mos të dëgjohet zhurma. Banorët shkrihen së qeshuri, po ashtu dhe vete Luizi me Armaldon.E para që hoqi dorë ishte Tea, pas saj Kiara e më pas Valbona. Më pas u skualifikuan Kristi dhe Xhonatani, që qëndruan më shumë se të parat, por sërish duke mos ja dalë të mbajnë shtypur butonin ashtu siç duhet.

Ndërkohë banorët e tjerë vazhdojnë mbeten stoikë, teksa janë ushqyer me ndihmën e konkurentëve të skualifikuar. Por Kiara është zemeruar me Luizin duke i thene se me kete kuptoi qe ai ben gjithcka per loje. Kujtojme se edhe vitin e kaluar eshte bere nje sfide e tille ku Arjola ishte ajo qe kreu nevojat personale brenda nje kutie. Luizi ka marre mbeshtetjen e fansave ne komente te cilet shkruajne se ky ishte lezeti i kesaj loje, prandaj duhet marre me sportivitet, sic ai dhe maestro e moren.

Rreth thealbaniantimes

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *