Juristi ngre dyshime: Videon e Safet Gjicit mund ta ketë publikuar bashkëshortja e tij

Juristi Altin Hazizaj ka lëshuar deklaratën e fortë duke thënë se videoja ku shfaqej ish-kryebashkiaku Safet Gjici duke kryer marrëdhënie seksuale në zyrë, mund të ia ketë publikuar bashkëshortja e tij.

Këtë deklaratë e bëri i ftuar në emisionin “Revieë” në Euroneës Albania duke thënë se filmimi ka pasur një motiv të fortë, duke qenë se u publikua menjëherë pas zgjedhjeve të 14 majit, ku Gjici fitoi Bashkinë e Kukësit përballë Admir Sinamati.

“Ajo që më vjen në mendje është se bashkëshortja e tij mund të ketë pasur shkak për ta nxjerrë zotërinë kështu në atë gjendje. Asnjëherë nuk e dimë.

Për aq sa kohë sa ka një filmim që është bërë, ai filmim ka pasur një qëllim dhe një motiv.  Fakti që video doli menjëherë pas zgjedhjeve ka një arsye shumë të fortë”, tha ai.

Rreth thealbaniantimes

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *